O nás

Vážení přátelé,

dovolte, abych Vám představil naši firmu, která se od roku 1992 zabývá organizováním sportovních programů a kurzů pro mládež ze základních, středních a vysokých škol a pro ucelené skupiny lidí všech věkových kategoriíí z celé republiky i ze zahraničí.

Naše aktivita je rozšířena také o řadu skautských táborů a akcí pro handicapované klienty. V rámci těchto kurzů spolupracujeme s centrem pro postižené děti „Arpida“ a se společností „Šťastný život“, která pečuje o dospělé lidi s postižením zraku a lidi upoutané na invalidní vozík. Rovněž spolupracujeme s několika cestovními kancelářemi pro incomingové pobyty zahraničních hostů. Všechny naše kurzy jsou vedeny instruktory s příslušným osvědčením, kteří disponují patřičnými organizačními a jazykovými dovednostmi. Jako odborná firma se sportovním zaměřením v oblasti vodní turistiky také organizujeme instruktorské kurzy pro cvičitele vodní turistiky zakončené akreditovanou zkouškou.

Převážná část našich kurzů probíhá na řece Vltavě, která má optimální podmínky pro sportovní a kulturní vyžití absolventů kurzů . Rovněž zajistíme i dostatečné zázemí v síti vybavených kempů, ubytoven a hotelů v různých cenových relacích dle přání Vás – našich klientů.

Z vodáckého hlediska je řeka Vltava charakterizována stupněm obtížnosti C tzn. mírná, pravidelná proudnice s občasnými peřejemi. Většina jezů je bezpečně sjízdná a umožňuje naučit se ovládání lodi v rychlejším proudu a upevnění získaných dovedností. Kurzy na Vltavě probíhají v rámci celého toku od Soumarského Mostu až po Č. Budějovice a je možné je zorganizovat i jako hvězdicovité putování okolo libovolné ubytovací kapacity a využít veškeré naše materiálové a přepravní možnosti.

Máme pro Vás k dispozici veškeré vodácké vybavení: plastové kánoe typu Vydra, nafukovací kánoe Pálava, rafty pro 4 a 6 osob, vesty, barely, vaky, přilby, házečky apod. Po celou dobu Vašeho pobytu na řece Vltavě Vám zajistíme plynulou přepravu materiálu, zavazadel a případně i osob. Dopravu zajišťujeme především 8-místnými dodávkami s univerzálními krytými přívěsnými vozíky. V případě větší skupiny je možnost objednání autobusu v příslušné lokalitě.

V současné době pořádáme i řadu vodáckých akcí na ostatních jihočeských řekách a na divokých řekách v zahraničí ( Rakousko, Slovensko, Slovinsko), takže i ti náročnější z Vás si u nás jistě přijdou na své.
Těšíme se na spolupráci s Vámi.

S přátelským pozdravem
Mgr. František Chrastina