Vodácké kurzy

Objednávka pro školy

Škola na raftech 01V současné době je vodáctví velmi populární jako náplň výletů a sportovních kurzů pro všechny typy škol. V naší nabídce jsou kurzy koncipovány především pro Vltavu, která je nejvhodnější řekou v republice z důvodů bezpečnosti, dopravní obslužnosti a komfortu vybudovaného zázemí v kempech po celém využívaném toku z Vyššího Brodu až do Boršova.

Uvedené programy lze eventuelně přizpůsobit i pro ostatní jihočeské toky. Při výběru úseků pro pořádání kurzů na těchto jihočeských řekách je třeba více zvážit termín splouvání z důvodu bezpečnosti a průtoku. Na druhou stranu každá ze splavných jihočeských řek (Lužnice, Otava, Malše) nabízí překrásné zážitky při plavbě v neporušeném přírodním prostředí, ačkoli zde není zcela komfortní vybavenost kempů.

Škola na kanoích 02Všechny vodácké kurzy jsou vedeny instruktory s platným osvědčením pro instruktáž vodní turistiky. Celkový komfort umocňuje i každodenní přeprava Vašich osobních zavazadel během vodáckého putování. Zároveň Vám můžeme nabídnout širokou škálu doprovodných programů v okolí řeky. Můžete využít nízkých lanových lávek v kempu Branná, vyzkoušet si základy jízdy na kajaku v Č. Krumlově nebo navštívit nepřeberné množství historických objektů v blízkosti toku.

V případě, že nevyžadujete plný servis se zajištěním všech doprovodných služeb, lze si u nás veškerý sportovní materiál pronajmout a zajistit si i dopravu na místo startu a zpět do loděnice, vše dle uvedeného ceníku.

Konkrétní programy vodáckých výletů a vodáckých kurzů Vám budou zaslány na Vaši žádost v souvislosti s termínem a časovou dotací Vámi zamýšlené akce. Bližší info na chrastina@vydra.info.